Drevene hracky
Menu

Novinky

Tvoříme s dětmi

Stavebnice

Baby hračky

Hračky pro holčičky

Hračky pro chlapečky

Pro kluky a holky

Zvířátka Holztiger

Puzzle

Hry

Odrážedla, houpadla

Dětský pokoj

Něco pro maminky

Top model


Dřevěné hračky
Nejprodávanější

Dřevěný skládací houpací panáček Nalo
Dřevěný skládací houpací panáček Nalo
Cena za 1ks. 407,-Kč
koupit

Hračka na tyčce - Motýlek na tyči
Hračka na tyčce - Motýlek na tyči
Cena za 1ks. 550,-Kč
koupit

Skládačka - Dřevěné navlékací rybky
Skládačka - Dřevěné navlékací rybky
Cena za 1ks. 235,-Kč
koupit
0,- Kč Novinky

 

V naší nabídce dřevěných hraček a dřevěného nábytku najdete především krásné výrobky od českých výrobců a dodavatelů.

Firma Olymp je český výrobce a dodavatel dřevěných hraček a nábytku pro děti. Sortiment firmy Olymp zahrnuje tři obchodní značky: Bino, Mertens a I'm Toy.  Bino nabízí kvalitní dřevěné hračky v moderním designu a svěžích barvách a každoročně přivádí na trh celou řadu novinek. Značka Mertens je je vůbec nejstarší značnou dřevěných hraček s osmdesátiletou tradicí. Nejmladší značkou, kterou má Olymp v sortimentu, jsou výrobky I'm Toy. Ty jsou určeny pro nejmenší a nabízejí zákazníkům kombinaci kvalitního dřeva a textilu. Všechny hračky mají zdravotní atest a splňují tak všechny normy EU.

Goki je značka jednoho z předních výrobců dřevěných hraček v Německu. Dřevěné a nápadité kvalitní hračky za přijatelnou cenu – to je myšlenka značky Goki. Výrobce nabízí celou řadu dřevěných puzzlí, stavebnic a společenských her, krámků pro děti, domečků pro panenky, ale i řadu drobných dárků a maličkostí. Goki pracuje s designéry, kteří navrhují hračky pro děti, s vysokými školami, které pod značkou Goki realizují nové a nápadité hry. Nově jsou v nabídce také výrobky fair trade. Hračky Goki jsou pro svoji cenovou přístupnost velice vhodné pro mateřské školky a jiná zařízení pro děti.

Pod značkou KIPITO Vám nabízíme dřevěné hračky a masivní nábytek od ryze českého výrobce, firmy LARIX-TOZ, s.r.o.. Firma LARIX-TOZ, s.r.o. byla založena v roce 1993 a kromě výroby krásných dřevěných hraček a dětského nábytku se zabývá také ostatní sériovou a zakázkovou výrobou. Firma vlastní Certifikát – bezpečnost hraček (bezpečnostní požadavky NV č. 86/2011 Sb o technických požadavcích na hračky, které implementuje směrnici EP a Rady 2009/48 ES o bezpečnosti hraček. Ohledně chemických požadavků hračky splňují bezpečností požadavky na hračky NV č. 86/2009).

Pod značkou Voilà najdete krásné dřevěné hračky z masivu. Jedná se o nápadité vzdělávací hračky s vysokou hrací hodnotou, které napomáhají rozvoji dětského intelektu, s precizním zpracováním a přitom cenově dostupné. Vyznačují se především kvalitou, zpracováním, originalitou a přirozenou krásou. Navíc se jedná o čistě přírodní produkt s dlouhou trvanlivostí, jehož výroba nezatěžuje nijak životní prostředí. Hračky Voilà jsou vyráběny z dřevin průmyslově využívaných kaučukovníků, které jsou již na konci své životnosti a jsou určené k obnově. Dřevo kaučukovníku je navíc velmi hodnotné a krásné. Hračky Voilà jsou v současnosti prodávány ve více než 30 zemích světa. Samozřejmostí je certifikát dle evropské normy EN71.