Drevene hracky
Menu

Novinky

Tvoříme s dětmi

Stavebnice

Baby hračky

Hračky pro holčičky

Hračky pro chlapečky

Pro kluky a holky

Zvířátka Holztiger

Puzzle

Hry

Odrážedla, houpadla

Dětský pokoj

Něco pro maminky

Top model


Dřevěné hračky
Nejprodávanější

Dřevěná magnetka k vymalování - Želva
Dřevěná magnetka k vymalování - Želva
Cena za 1ks. 35,-Kč
koupit

Duha s rolničkou – dřevěná hračka do ruky
Duha s rolničkou – dřevěná hračka do ruky
Cena za 1ks. 180,-Kč
koupit

Tuleň se zvednutou hlavou
Tuleň se zvednutou hlavou
Cena za 1ks. 229,-Kč
koupit
0,- Kč Novinky

 

V naší nabídce dřevěných hraček a dřevěného nábytku najdete především krásné výrobky od českých výrobců a dodavatelů.

Firma Olymp je český výrobce a dodavatel dřevěných hraček a nábytku pro děti. Sortiment firmy Olymp zahrnuje tři obchodní značky: Bino, Mertens a I'm Toy.  Bino nabízí kvalitní dřevěné hračky v moderním designu a svěžích barvách a každoročně přivádí na trh celou řadu novinek. Značka Mertens je je vůbec nejstarší značnou dřevěných hraček s osmdesátiletou tradicí. Nejmladší značkou, kterou má Olymp v sortimentu, jsou výrobky I'm Toy. Ty jsou určeny pro nejmenší a nabízejí zákazníkům kombinaci kvalitního dřeva a textilu. Všechny hračky mají zdravotní atest a splňují tak všechny normy EU.

Goki je značka jednoho z předních výrobců dřevěných hraček v Německu. Dřevěné a nápadité kvalitní hračky za přijatelnou cenu – to je myšlenka značky Goki. Výrobce nabízí celou řadu dřevěných puzzlí, stavebnic a společenských her, krámků pro děti, domečků pro panenky, ale i řadu drobných dárků a maličkostí. Goki pracuje s designéry, kteří navrhují hračky pro děti, s vysokými školami, které pod značkou Goki realizují nové a nápadité hry. Nově jsou v nabídce také výrobky fair trade. Hračky Goki jsou pro svoji cenovou přístupnost velice vhodné pro mateřské školky a jiná zařízení pro děti.

Pod značkou KIPITO Vám nabízíme dřevěné hračky a masivní nábytek od ryze českého výrobce, firmy LARIX-TOZ, s.r.o.. Firma LARIX-TOZ, s.r.o. byla založena v roce 1993 a kromě výroby krásných dřevěných hraček a dětského nábytku se zabývá také ostatní sériovou a zakázkovou výrobou. Firma vlastní Certifikát – bezpečnost hraček (bezpečnostní požadavky NV č. 86/2011 Sb o technických požadavcích na hračky, které implementuje směrnici EP a Rady 2009/48 ES o bezpečnosti hraček. Ohledně chemických požadavků hračky splňují bezpečností požadavky na hračky NV č. 86/2009).

Pod značkou Voilà najdete krásné dřevěné hračky z masivu. Jedná se o nápadité vzdělávací hračky s vysokou hrací hodnotou, které napomáhají rozvoji dětského intelektu, s precizním zpracováním a přitom cenově dostupné. Vyznačují se především kvalitou, zpracováním, originalitou a přirozenou krásou. Navíc se jedná o čistě přírodní produkt s dlouhou trvanlivostí, jehož výroba nezatěžuje nijak životní prostředí. Hračky Voilà jsou vyráběny z dřevin průmyslově využívaných kaučukovníků, které jsou již na konci své životnosti a jsou určené k obnově. Dřevo kaučukovníku je navíc velmi hodnotné a krásné. Hračky Voilà jsou v současnosti prodávány ve více než 30 zemích světa. Samozřejmostí je certifikát dle evropské normy EN71.